Chcem jar, aj vy?

by admin
6 rokov ago
817 Views
Neviem ako vy, ale ja už mám tej zimy plné zuby. Chcem jar! Nie hneď leto, ale pozvolne prichádzajúcu jar.. všetky tie kvety, vône, slnko, vtáčky.. ba aj Veľkú Noc! Tie naše zvyklosti slovenské veľmi nemusím, ale tá atmosféra „vo vzduchu“ stojí za to. A hlavne už žiadne bacily prosím! Dokonca aj na ihrisko sa teším!! To už je čo povedať.. Teraz sa len liečime, vyzdravieme a zas sa liečime a stále dookola.. A tá šeď vonku.. 🙁  Konec!!
Dnes je to bez receptu, len taký kuk pod moju ihlu. Rada šijem takéto zbytočnosti, tešia ma tie farby. Tento „miniquilt“ z malých šesťuholníkov poputuje asi do kuchyne na stenu.
Je to neskutočný relax! Ešte keby som mohla pri tom hudbu počúvať.. nemyslím práve Spievankovo ….. Kto nevyskúšal túto „english paper piecing“ metódu, nepochopí.
Všetkým vám prajem pekný predvíkendový čas. Niečo cez víkend napečiem. Toľko na dnes, slová plačky vás dúfam neznechutili.. :))
Z.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.