Darujem zajku – rozdávačka

by Zuzka Koščová
4 roky ago
1761 Views

ahoj decká !

Dlho sme sa nehrali.. tak prečo nie dnes?!

Práve som došila túto jesennú zajulku. Aspoň farebne mi príde ladená skôr jesenno 🙂 ..

A keďže sa pomaličky blížia Vianoce, možno by niekomu urobila radosť. Radosť spraví dvakrát, raz niekomu dospelému (kto sa zapojí do súťaže) a druhý raz pravdepodobne obdarovanému, dospelák čo sa zapojí si ju asi nenechá :))

Ja som si tento rok povedala, že darčeky budú výlučne handmade pôvodu. Buď ich vyrobím sama, alebo podporím komunitu handmade tvorcov. Lego asi nevystružlikám, ani auto synom neposkladám, ale kamoškám dačo určite ušijem. Pánu manželovi asi tiež 🙂

Tak ak ste ready, poďme na to:

zajka k vám poputuje s vreckom na zatiahnutie s mojim štítkom Lulsia, bude zabalená v papierovej krabici a v hodvábnom papieri, pripravená ako rozprávkový darček !

Stačí ak budete zdieľať tento príspevok na FB a dáte like stránke Lulsialicious (áno, áno.. nedá sa mi premenovať na Lulsia.sk..možno časom vedenie facebooku zareaguje na moju žiadosť..)

A potom už len budete čakať na vyhodnotenie tejto rozdávačky, a to do utorka 20/11, 12H. A kým budete čakať, môžete čítať recepty z môjho blogu :)))

Môže byť?

Ďakujem za pozornosť ak ste došli až sem 🙂

Pekný deň a veľa šťastia,

Z.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.