Motivujúce postele

by admin
6 rokov ago
720 Views
A som tu, všetci estéti, kamaráti moji ! Dnes to nebude o pečení (hej, mala som si zriadiť „pečiaci“ blog..), dnes konečne trošku späť k ručným prácam. Ako som už dávno spomínala, deti nám rastú, my šedivieme.. no.. o tom inokedy, snáď na modromkoníkovi… ale teda podujali sme sa na vážnu vec a to spanie oboch v jednej izbe. Čiže to chcelo nové postele, ktoré by ich trochu namotivovali. Máme ich. A ja som ich trochen zaodela.. žltošedú deku už poznáte, pribudla šedošedá pre brmbalíka.
Nazvala by som ju 50 odtieňov šedej, ale rovnomenná kniha bola o ničom, čiže radšej nie.
Ešte som narýchlo spichla vrecká na pyžamá, nech sa nám nepovaľujú medzi vankúšmi. Neviem či aj vy ste také na základke mali, my áno. Na lavici, pekne uviazané, na farby, igelitové obrusy a štetce 🙂 ..
A vlajky, tak to je v našej detskej samozrejmosť. Kosoštvorcová látka mi pripomína tú šachovnicovú vlajku čo ňou mávajú na pretekoch F1 .. žeby znamenie? :))) autíčkári sú po tatuškovi..
A tú sú krásavice v plnej kráse:
Takže tak. Všetko bude tip top, keď milostiví nebudú pri uspávaní vymýšľať.. Vidím to ešte na dlho. To už asi budeme kupovať zas nový rozmer.. a to už bude zas o inom pesnička..
Dobrú noc, Z.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.