Peknú nedeľu

by admin
6 rokov ago
883 Views

A máme tu nedeľu, všetci sme odpočinutí.. plní sily.. elánu.. hlavne my rodičia. Mi nevravte, že by ste si nebodaj pospali ??? Neprichádza do úvahy ! Ani my nespíme, kukáme do počítača a užívame si ticho. Dnes to na pečenie nevyzeralo, ale stihla som. Dokonca som stihla aj odfotiť, aj keď tu bol plač preveliký, že „rýchlo, rýchlo..“, „čo to toľko fotíš, stále dokola“.. Bolo to frišké (pečenie aj fotenie), cesto bolo vo formičkách pomaly týždeň, pekne po upečení chrumkalo. To je moja skúsenosť s maslovým či lineckým cestom, potrebuje chlad a odležať, poriadne. S Jurkom sme naň už iba krém z mascarpone a čokolády šupli a bolo. A trocha čučoriedok, aby to akože nebolo až také hriešne. Mne chutilo, Jurko trošku porýpal a brmbalík, ten si tiež pochvaľoval. Juraj starší zjedol 🙂 . Je fakt, že mal krém bez mascarpone. Alergia si nevyberá..

Picture

Keby náhodou niekto potreboval recept.. nuž, ja som taká od oka gazdiná. Ale recept na základné linecké je snáď v každej kuchárke.  A mascarpone s čokoládou aj Jurko pomiešal 😉 ..
​Ale nabudúce už fakt aj s receptom.

A keby niekto hľadal inšpiráciu k ručným prácam, tak včera som dokončila túto tasche:
Už je aj v ponuke v známom internetovom obchode s ručne vyrábanými vecami.
A to by bolo na dnes všetko. Najedzte sa a nespite. Spať budeme na dôchodku, či?
​Peknú nedeľu, Z.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.