Prvé čerešne a prvý príspevok na blogu

by admin
7 rokov ago
749 Views

Tak. Máme tu druhú polovicu mája a ja začínam trošku objavovať čaro blogu. Trochu o mojom šití, sem-tam o pečení a možno aj o pekných veciach, ktoré mi padnú do oka.
Pri dvoch malých deťoch šijem veľmi rekreačne, takže len čas ukáže, koľko nám tento blog vydá. Plán bol začať niekedy v marci, nuž ale kto ma pozná vie, že sa riadim heslom „čo môžeš urobiť dnes, neurob ani zajtra a máš dva dni voľna..“ .. sú tu však aj ľudia ako Alexandra M., ktorá mi dodala odvahu a preto začíname !!

S Jurkom (starším synom, pozn.redakcie) sme si zaužívali v sobotu ráno chodiť na trh na Miletičku. Aj sa povozíme, aj kvety do vázy si kúpime. A túto sobotu sme kúpili prvé čerešne. Sú za babku tak sme ich kúpili až pol kila. Na malé koláčiky nám však vyšlo.

Nastávajúci čas čerešní sa odrazil aj na vrecúšku, ktoré som spichla jedna-dve. Je celé z bavlny, podšité a nájdete ho aj v „galérii“ na stránke predajcov handmade.. Vrecká sa šijú ľahko a ja mám dobrý pocit, že som aspoň trošku tvorila. Lebo ako mnohé matky viete, mama sa musí realizovať aj inde ako pri sporáku a práčke. Šitie ma baví, nakupovanie látok ešte viac ;).
Toľko na dnes z môjho tvorivého kútika. Užívajme si slnečné počasie, sladké čerešne, varešku a nožnice v ruke. Pekný zvyšok víkendu. Z.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.