*Romantika bokom

by admin
7 rokov ago
758 Views
Ako som už spomínala, moja naj farebná kombinácia je ružová & aqua, na pozadí bielej samozrejme. Ale máme dvoch chlapcov, čiže je nemysliteľné, aby som tieto farby nútila aj im. Sú to veľkí „tvrďasi“ (po tatovi) a tak aj ich izbu štylizujeme v tomto duchu 😀 .. o mesiac nám prídu nové postieľky a do nich treba nové vankúše, obláčiky a spol. A začala som malou dekou. Aby som nezabudla, že je pre drsných chlapov, hneď od začiatku si tento fakt pripomínam dinosaurom 😉
Drsné, nie? 🙂
Takto to vyzeralo vo fáze polčasu. Celkom fuška, keď si predstavíte, že kým nájdete pri dvoch deťoch čas na seriózne zošívanie, musíte prácu aj 2 či 3 krát poskladať a znovu rozložiť.. A hlavne, keď máte rozšitých aspoň päť „projektov“.
Výsledok asi takto. „Už len“vankúše, obláčiky čo budú pasovať.Nech sa deti učia estetickému cíteniu.

​A inak, nechcem sa vyhovárať, ale keď vám pri fotení asistujú títo dvaja, ťažko preťažko poriadne ostriť či zaoberať sa kompozíciou (hlavne pri mojom stupni fotografickej odbornosti) :D. .. To sú oni:

Toľko na dnes, som rada, že som to došila a aj dopísala túto časť, snáď nekonečného seriálu o pekných veciach. Aj vďaka môjmu mužovi, ktorý akurát preháňa deti po mlákach a je rád, že sa nenudí 😉 …… A aby som nezabudla, býva s nami aj táto krásavica. Má aj sestry, ale sú bohvie kde pod gaučom či v kuchyni alebo kúpeľni či ja fakt neviem kde..
Foto nastajlovaných postelí už v júli :)) Bude to mega !
Tak zase nabudúce, pre zmenu v ružovom 🙂
​Z.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.