Summer 2016

by admin
6 rokov ago
656 Views
Hello yellow, dnes na letnú nôtu. Aj keď počasie dnes pripomína skôr septembrový nástup do školy, nedajme sa zmiasť. Ešte sa predsa vyletní a podľa fotiek pochopíte prečo tentoraz názov „Summer 2016“.
Látok plná skriňa, ale stááále málo.. Čím je ich viac, tým ťažšie sa mi vyberá :)) .. pozná ten pocit niekto? Nápadov trilión, neviem kde skôr začať. Voľba padla na krásne pastelové farby.. milujem ich! A reku bude ďalšia detská dečka, tentoraz dievčenská.
No ja neviem, ale mne sa zdá, že tie farby spievajú :o.. Pýtali si jednoduchosť, žiadne prešpekulované patchworkové vzory. A akože táto srnka, tak to je podľa mňa niečo nádherné.
Deku som začala v sobotu, to bolo ešte teplo a letne a vyslovene sa mi k foteniu pýtali nejaké kvety. Som jednoducho gýčomilka, ale budem sa opakovať, tieto farby to je moje top.. Kto bol u nás doma, niečo o tom vie :))
Nuž a máme tu štvrtok a ja som veľdielo dokončila. Lemovanie (ručné) je veľmi príjemná aktivitka keď vám deti cez obed spia. Taký relax, že sa ani nestihnete spamätať a sú hore 🙁 .. a na šitie si ani nespomeniete.
Tak a tu je krásavica v plnej kráse, určite ju capnem aj na sashe. Budem mať „dekovú“ premiéru. Potom kuknite 😉
To by bolo na dnes všetko, celkom som unavená. Aj hladná. Chcelo by to dáky koláč. Stačila by jedna farebná makronka 😉 .. či dve .. až tri! Idem radšej spať, nabudúce si niečo napečieme, aj s receptom. See you later. A užite si ešte leto a všetky jeho farby a chute.
Z.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.