Veľká Noc u nás

by admin
6 rokov ago
1038 Views
Pekný sviatočný piatok všetkým prajem !
Ako som naposledy spomínala, sviatky jari akosi veľmi neprežívam. Áno áno, neznaboh, veru.. nuž ale pomôžem si?!
Som rada, že minimálne tieto dni sa mi nespájajú s prejedaním. Žiadna šunka, žiadny šalát.. proste normálka. A o vypekaní nemôže byť tiež reč..
Vynahradím si to kvetinkami a výzdobou. Aspoň nech je pekne. S deťmi bola snaha vajíčka maľovať, ale nič extra to nedalo. Asi sú ešte malí, alebo ja nemám nervy, neviem. Ja som si jednu sériu vyzdobila 🙂
Neviem ako vy, aj som biele vajíčka videla naposledy asi pred rokom a troma mesiacmi.. stále len hnedé kupujem, lebo iné nevidím. I som si pomohla akrylovou farbou a vajíčka na bielo pretrela. A keď bolo vymaľované, šla som do obchodu a skoro som odpadla: biele vajcia 😀
Stačilo už len kartón od vajec tiež namaľovať, v lese pidi kvetinky pohľadať a hneď tu máme veselšie, kuk:
Vždy som chcela vedieť aspoň jednu kraslicovú technniku. Skúšala som vosk, oblepovanie, ale nič z toho. Ako medovníky, veľké nadšenie skonči sklamaním. Vždy si poviem, že na ďalší rok sa to už naučím.. Ten rok ešte neprišiel. Tak aspoň trochu akrylu, akrylovej fixky a naivné „umenie“ na svete:
Takže takto milí moji. Takýmito farbami to hrá u nás na našom jarnom stole.
Prajem všetkým pekné sviatky, či už ich beriete tak či onak.. Hlavne po svojom!
:))
​Z.
.. dobrá káva a hneď je svet krajší…

Jeden komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.