Víkendové inšpirácie

by admin
6 rokov ago
727 Views
Pekný večer 🙂
Dnes žiadny recept, len taká ukážka včerajšieho a dnešného pečenia.
Torta, inak som si ju predstavovala, hlavne kráľovská modrá v podaní makróniek nie celkom vyšla. Wilton klame ! Ale tak.. hlavne, že dobrá bola.. malinová, veľmi svieža :))
Pôvodne mali byť cukrárske počiny dva, torta a také kvetinkové košíčky plnené krémom „patissiere“ (žĺtkovým pudingom), ale kolegyňa „hruška“ mi to nesezónne ovocie tak znechutila, že som nad ním v Lidli mávla.. A jahody budem jesť už len z Rajky! Kuknite na nete, jahody zo Španielska hotová pohroma !  A koľko som ich zjedla :(( ..
Košíčky-kvetinky sa teda naplnili cream cheesom a makom. Mm, lakocinka..  A neviem či broskyňa z konzervy je tiež taká toxická, ale šupla som jej tam kúštik.
Pár kvietkov sa mi porozbíjalo.. šup s nimi do pohárikov a tiramisu jednohubky na svete. Velice prevelice sa mi to servírovanie v pohárikoch páči. Super prenosné, nezašpiníte sa a efektné. Aspoň mne to príde také „iné“..
Tak len tak na chuť, aby sa vám lepšie snívalo 🙂
​Z.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.